قوانین خرید و گارانتی

 ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به فروش محصولات

– اطلاعات هر محصول در وب‌سایت تارالنز، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از محصولات نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و تارالنز مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. تارالنز مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

– درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات  و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و  فروشگاه تارالنز در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

– کلیه ی کالاهای عرضه شده در این سایت از شرکت های واردکننده اصلی تهیه شده که در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت پاسخگویی در این خصوص با شرکت های مذکور بوده و تارالنز تنها مسئولیت ارسال این محصولات را بر عهده دارد.

– در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، تارالنز صرفاً هزینه کالا یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.

– تارالنز نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.